Hodnocení obchodu

5,0 4 hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora Inna a Dan :) | 2.8.2023
Jasano byla láska na první pohled, objevili jsme je na Slow days. Líbí se nám preciznost zpracování, spojení s přírodou a taky minimalistický vzhled. Prkénko je členem rodiny, používáme několikrát denně. Za nás super příležitost jak si udělat radost a nebo taky někomu jinému jako boží luxusní dárek🌿 Těšíme se až vyzkoušíme nový balzám✨
MS Avatar autora Marek Sucharda | 25.7.2023
Naše firma hledala vhodný dárek k Vánocům pro své nejvýznamnější zákazníky. Naše úvahy se ubíraly směrem, aby to byl dárek nejen praktický, ale aby zároveň splňoval vysoké nároky na estetiku a respekt k životnímu prostředí. Proto jsme si vybrali výrobek firmy JA-SA-NO, kuchyňskou či servírovací desku z jasanového dřeva v krásném dárkovém balení s osobním poselstvím od jejích autorů. Každá deska je originál a ukazuje, jak nádherným materiálem je jasanové dřeva, které dokáže vykouzlit nečekanou kresbu či barevnost. Od námi obdarovaných jsme obdrželi jen samé skvělé komentáře a ohlasy. Doporučuji všem, kteří máte rádi krásné věci s duší.
E Avatar autora Eliška | 10.7.2023
Prkénko JASANO jsme měli tu čest věnovat jako svatební dar našim blízkým přátelům. Byli naprosto nadšení! Celkové provedení produktu je dotaženo do dokonalosti, a to jak po technické, praktické, tak vizuální stránce. Velmi se mi líbí i filozofie firmy, která si zakládá na kvalitě a dlouhé životnosti prkénka. Honza s Janou to prostě dělají od srdce a jde to poznat. Doporučuji moc všem.
M Avatar autora Markéta | 9.7.2023
Prkénko JASANO se od prvního krájení stalo jednou z věcí, které tvoří můj domov. Je masivní, krásně se na něm krájí, skvěle vypadá a já vím, že spolu budeme dlouho. Možná už napořád. Díky ti, milé JASANO.
4 položek celkem